Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy I szkoły podstawowej

na rok szkolny 2024/2025

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wilanowie, informuję,

że od 1 do 27 marca 2024 r. będzie trwała rekrutacja

do klasy I szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego dzieci urodzonych w roku

2017 (7-latki) obowiązek szkolny

2018 (6-latki) obowiązek przedszkolny,

oraz chętnych z rocznika 2019 (5-latki), 2020 (4-latki) i 2021 (3-latki)

Jeżeli chcieliby państwo aby wasz syn/córka uczęszczał/a do naszej placówki szkolnej, obowiązkiem jest

złożenie wniosku o przyjęcie dziecka do klasy I i oddziału przedszkolnego wraz z niezbędnymi załącznikami i oświadczeniami

w terminie od 1 do 27 marca 2024 roku w sekretariacie szkoły, bądź pocztą elektroniczną

na adres: spwilanowo@wp.pl w tytule REKRUTACJA.

Informacja_o_dowozach.pdf

Zalacznik_nr_2_wniosek_do_oddzialu_przedszkolnego.pdf

Zalacznik_nr_3_oswiadczenia_do_II_etapu_OD.pdf

Zalacznik_nr_5_wniosek_do_klasy_I.pdf

Zalacznik_nr_6_oswiadczenia_do_II_etapu_do_kl._I.pdf

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17.04.2024 r. Podajemy do wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej. Listy są wywieszone na tablicy ogłoszeń w korytarzu szkolnym.

Dzieci zakwalifikowane nie oznacza, że zostały przyjęte. Zgodnie z regulaminem rekrutacji do oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Wilanowie należy złożyć stosowne dokumenty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 kwietnia 2024 r. :

W przypadku niedopełnienia tego obowiązku w terminie kandydat zostaje skreślony z listy.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji dnia 10 maja 2024 r. po dostarczeniu wszystkich dokumentów ukaże się lista kandydatów przyjętych oraz nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Wilanowie.

10.05.2024 r. Podajemy do wiadomości listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego         i do klasy pierwszej.

Listy są wywieszone na tablicy ogłoszeń w korytarzu szkolnym.

Jednocześnie informujemy, iż od dnia 13 maja do 24 maja 2024 r. ruszyło postępowanie rekrutacyjne uzupełniające na miejsca wolne w oddziale przedszkolnym.

W wyżej wymienionym terminie należy, złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego wraz z niezbędnymi załącznikami i oświadczeniami w sekretariacie szkoły, bądź pocztą elektroniczną

na adres: spwilanowo@wp.pl w tytule REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA.

Zalacznik_nr_2_wniosek_do_oddzialu_przedszkolnego(3).pdf

Zalacznik_nr_3_oswiadczenia_do_II_etapu_OD.pdf