• Akcja "Oddaj misia dla Olafa !!!"

• Nasza szkoła bierze udział również w drugiej akcji "Oddaj misia dla Olafa!", polegać będzie na zebraniu jak największej ilości maskotek. W naszej szkole akcja będzie trwać do 6 marca 2024 r. !!! Misie potrzebne będą podczas wydarzenia w dniu 9 marca na ERGO ARENIE !!!. Drodzy rodzice jeśli Wasze dziecko chciałaby podzielić się swoimi misiami, to zapraszamy do włączenia się w akcje i przyniesienia pluszaków do Nas - do szkoły ! Misie powinny być w stanie nowym, bardzo dobrym lub dobrym ! Nie zniszczone, i czyste, aby mogły cieszyć obdarowane dzieci ! Każdy przekazany pluszak spowoduje również, że pasek zbiórki Olafka będzie coraz bardziej zielony ! Zapraszamy do udziału w akcji !!! - podarujmy odrobinę radości i szczęścia tym najmniejszym. ❤️❤️❤️🧸🧸🧸

• Akcja "Wielkopostne porządki"

• Nasza szkoła zgłosiła się do akcji "Wielkopostne porządki", która będzie trwała od dziś do 23 marca 2024 roku. Szkolne Koło Wolontariatu działające w naszej szkole będzie zbierało środki chemii gospodarczej : płyny, proszki do prania, płyny do podłóg, płyny do naczyń, papier toaletowy, ręczniki papierowe itd. dla Domu Pomocy Społecznej w Kobysewie. Włączmy się w tą inicjatywę zainicjowaną przez Fundację Małych Stópek. Dary przekazujemy dziewczętom z klasy VIII podczas pierwszej przerwy.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję !!!

• Wyjazdowy dzień do kina oddziału przedszkolnego

• W dniu 20.02.2024r. oddział przedszkolny wybrał się na wycieczkę do kina. Dzieci miały okazję obejrzeć bajkę pt. „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele”. Przyroda, bliskość, odwaga i przyjaźń – o tym opowiadała bajka dla najmłodszych. Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Wyjazdy edukacyjne mają zawsze posmak przygody.

• "Dzień na sportowo"- siatkarskie święto w naszej szkole

• Miniony wtorek zdecydowanie stał w naszej szkole pod znakiem sportu. Uczniowie przez cały dzień prezentowali się w wybranych przez siebie strojach do ćwiczeń, a dla poszczególnych grup zaplanowane były dodatkowe aktywności. Przedszkolaki, zerówka i klasy 0-3 na pierwszy dwóch godzinach lekcyjnych uczestniczyły w grach i zabawach na sali przygotowanych przez wychowawców. Następnie odbył sie turniej siatkówki, który dostarczył grającym i kibica niemałych emocji. Klasa IV rozegrała mecz z klasą V w rzucanko-siatkówke, a starsze klasy rywalizowały w rozgrywkach klasycznej siatkówki. Ku powszechnemu zadowoleniu uczniów, swoją drużynę wystawili również nauczyciele, której kapitanowała sama Pani Dyrektor. Ostatecznie w turnieju zwyciężyła klasa VI, w decydującym meczu pokonując nauczycieli na przewagi po emocjonującym tie-breaku.

• Podsumowanie zbiórki WOŚP w naszej szkole

• ❤️ Już po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w zbiórkę WOŚP. Zebraliśmy 339 zł. Wielkie dzięki dla uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły, którzy wrzucali pieniądze do puszek fundacji! Wasze datki będą ratowały płuca dzieci i dorosłych!

❤️ Gwiôzdka z Wilanowa - przekazała kwotę 160 zł.

• Rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego "FORGET - ME- NOT"

• 16 lutego 2023 roku odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród za udział w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego "FORGET - ME- NOT". Konkurs skierowany był do uczniów od 4 do 8 klasy. Celem konkursu było podniesienie umiejętności językowych oraz promowanie czytelnictwa w języku angielskim. Najlepsze wyniki z naszej szkoły uzyskali: Antoni Mischka- kl. 4, Szymon Kalkowski - kl. 6 oraz Nina Ginter- kl. 8. Wszystkim gratulujemy i mamy nadzieję na tak liczny udział w kolejnej edycji.

• Walentynki w szkole.

• Dnia 13.02.2024 r. w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Dzień ten wpisał się już na stałe w harmonogram szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Tradycyjnie zorganizowano pocztę walentynkową. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanych skrzynek. Na apelu została rozdana poczta. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i wychowawców. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.

Podczas Walentynek królował ubiór w kolorze czerwonym. Tego dnia mieliśmy również przyjemność poznać uczniów, którzy otrzymali najwięcej walentynek. Na zakończenie każdy otrzymał lizaka w kształcie serduszka- ufundowane przez Radę Rodziców. Niepowtarzalna atmosfera szkolnych walentynek pozostanie z pewnością na długo w pamięci wszystkich uczniów i nauczycieli.

• 4 luty 2023 r. Obchody 79. rocznicy Marszu śmierci w Pomieczynie

• „Wojna jest zła, szczęśliwy ten, kto pokój ma”

Obchody 79 rocznicy Marszu Śmierci w Pomieczynie,  które odbyły się w niedzielę, 4 lutego 2024 roku w parafii Św. Józefa w Pomieczynie, w której wzięli udział również przedstawiciele naszej szkoły.

• Bal karnawałowy klas I-III.

• W dniu 26 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. To dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za różnych bohaterów. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Ten dzień wprowadził uczniów w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.