• Dożywianie

•

Od m-ca października rozpoczyna się dożywianie dzieci w naszej szkole. W roku szkolnym 2023/2024 będziemy korzystać z Usług Pana Zdzisława Okrój "Dworek Barwik"

1. Okres dożywiania uczniów w naszej szkole: od 2.10.2023 r. do 31.05.2024 r.

2. Harmonogram obiadów:

- 4 razy w tygodniu drugie danie.

- 1 raz w tygodniu zupa.

3. Obiady będą wydawane na dużej przerwie tj. o godz.11:15.

4. Obiady odpłatne kosztują 9,00 zł porcja dzienna, (resztę dopłaca gmina).

5. Płatność za obiady rodzice będą uiszczać przelewem na konto firmy "Dworek Barwik", ostatniego dnia każdego miesiąca.

6. Płatność za obiady będzie korygowana za nieobecność dziecka w szkole (spowodowane chorobą bądź innymi okolicznościami). Fakt ten rodzic winien zgłosić najpóźniej na dzień przed planowaną dłuższą nieobecnością dziecka, bądź w tym samym dniu nieobecności (np. z powodu choroby) w godz. od 8:00 do 8:30 do wychowawcy klasy lub do sekretariatu szkoły pod nr tel. 58 681-50-97. Niepoinformowanie o nieobecności ucznia, skutkuje obciążeniem kosztami obiadu.

7. Dzieci chętne na obiady proszę zgłosić do dnia 28 września (tj. czwartku) do wychowawcy klasy bądź osobiście w sekretariacie szkoły.

Obiady płatne przelewem na konto: Zdzisław Okrój, Barwik, ul. Słoneczna 8

Tytułem: Płatność za obiady w miesiącu ....... za imię i nazwisko dziecka,

Szkoła Podstawowa w Wilanowie